RSS
niedziela, 05 sierpnia 2012
Zaproszenie na Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA

Zaproszenie na Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA

Organizatorzy zapraszają producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń oraz nasion i chemii rolniczej, a także kolekcjonerów do udziału w Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA, prezentującej nowoczesne maszyny rolnicze w połączeniu z Festiwalem Starych Ciągników.

22:47, rolnik58
Link Komentarze (1) »
sobota, 28 lipca 2012
Agrotron X720

Agrotron X720 / to się nazywa traktor, konkretne maszyna do prac polowych. 

18:13, rolnik58
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 lipca 2012
TIGER 65 i 75

Dobra cena! Tak można powiedzieć po zapoznaniu się z ofertą ciągników Same TIGER 65 i 75. http://maszyny.rolnicy.com/ciagniki/tiger-65-i-75
15:42, rolnik58
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 lipca 2012
Maszyny rolnicze

Nowy portal Maszyny rolnicze

Maszyny - serwis poświęcony tematyce maszyn rolniczych, leśnych, budowlanych, przetwórczych. 


sobota, 07 marca 2009
Ciągniki

Ciągniki

W zależności od układu jezdnego rozróżnia się:
- Ciągniki kołowe ze stałym napędem jednej tylnej osi.
- Ciągniki kołowe ze stałym napędem obu osi  - zazwyczaj ciągniki ciężkie, obecnie produkowane osiągają moc od 150 do 600 KM.
- Ciągniki gąsienicowe - ciągniki, w których układ jezdny stanowią gąsienice. Ciągniki gąsienicowe osiągają obecnie moc do 600 KM.
- Ciągniki półgąsienicowe i ciągniki typu quadtrac - w zasadzie opierają się na idei ciągnika kołowego.   

Oferty: Ciągniki

16:17, rolnik58
Link Komentarze (1) »
sobota, 21 lutego 2009
Używane Ciągniki John Deere

Używane Ciągniki John Deere

Znalazłe coś dla osób chcących kupić używany ciągnik John Deere. Wiele osób nie stać na zakup nowego ciągnika o dobrych parametrach, dlatego też takie osoby decydują się na zakup używanego sprzętu. Z pomocą może przyjść serwis MachineFinder.com stworzony przez firmę John Deere. Dużo maszyn rolniczych z całego świata i łatwa nawigacja.

16:51, rolnik58
Link Dodaj komentarz »
Stare traktory

Stare traktory

Stare traktory - serwis ze zdjęciami starych traktorów. Stare traktory są jak konie. Gdy ich czas dobiegnie końca powinny przejść na zasłużoną emeryturę. Stare traktory mają duszę! Polecamy dla wszystkich lubiących stare traktory.

16:47, rolnik58
Link Komentarze (1) »
niedziela, 25 stycznia 2009
Massey Ferguson MF8690

Massey Ferguson MF8690 - świetne cacko

Super maszynka, aż by się chciało, tylko jaka będzie jego cena w tym roku pewnie się dowiem. Nie ma to jak super ciągnik.

 

22:40, rolnik58
Link Komentarze (1) »
Zakup nowego ciągnika

Rolnicy którzy myślą nad zmianą lub kupnem nowego lub używanego ciągnika, mają spory ból głowy a to ze względu na  bardzo szeroki i trudny wybór. Począwszy od marki a skończywszy na szczegółowych parametrach i osiągach ciągnika. Ta decyzja nie może być podejmowana zbytnio pochopnie ani pod presją czy namową sąsiada lub znajomego, każda z decyzji musi być podjęta samodzielnie.

Ale żeby podjąć właściwą decyzje co do wyboru odpowiedniego ciągnika, musimy się zastanowić nad odpowiednimi parametrami i cechami jakimi ma się on charakteryzować. Przy wyborze ciągnika należy się zastanowić w jakich warunkach będzie pracował, na jakich glebach, czy ma być wykorzystywany wszech stronie w gospodarstwie czy do określonej uprawy  roślin.

Warto też skorzystać z serwisów oferujących maszyny rolnicze, np. serwisów z ogłoszeniami rolniczymi, np. : agroogloszenia.pl - ogłoszenia rolnicze

22:36, rolnik58
Link Komentarze (1) »